2018-08-14
Sopot,
Sopoccy policjanci informują, że jutro (15 sierpnia br.) w godz. 9.30-15.00 na ulicach Trójmiasta odbędzie się XXIV Maraton Solidarności. W Sopocie należy spodziewać się utrudnień w ruchu polegających na czasowym wyłączeniu z ruchu Alei Niepodległości w kierunku Gdańska.


 2018-08-14
Sopot,
W trosce o bezpieczeństwo podczas wakacji sopoccy policjanci w ramach akcji profilaktycznych „W Sopocie jest modą bezpieczeństwo nad wodą” i „Bezpieczeństwo Pieszego Cieszy Każdego” spotkali się z dziećmi i młodzieżą - pacjentami oddziału dziecięcego Wojewódzkiego Zespołu Reumatologicznego. Funkcjonariusze rozmawiali na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego nad wodą, w domu i na ulicy.


 2018-08-14
Sopot,
Wczoraj policjanci z sopockiej drogówki zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który kierował samochodem bmw. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że mieszkaniec Sopotu wsiadł za kierownicę auta pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami, który obowiązywał go jeszcze do lipca 2020 roku. Policjanci ustalili też, że pod koniec lipca br. 42-latek także złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Sprawca usłyszał już zarzuty za popełnione przestępstwa. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


 2018-08-13
Sopot,
Wywiadowcy z sopockiej komendy zatrzymali kolejne osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 20-37 lat. Zabezpieczone przy nich substancje zostały przekazane biegłemu do dalszych badań fizykochemicznych i na podstawie wydanych przez niego opinii trzech sprawców usłyszało już zarzuty. Czwarty mężczyzna w najbliższym czasie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


 2018-08-13
KWP Gdańsk,
W najbliższy wtorek, 14 sierpnia na drogach województwa pomorskiego zostaną przeprowadzone działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”. Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy w wideorejestratorami będą sprawdzać z jaką prędkością poruszają się pojazdy.


 2018-08-13
Sopot,
Od jutra przez trzy kolejne dni sopoccy policjanci przeprowadzą działania „Bezpieczny Sierpień”. Głównym celem działań jest m.in. zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym oraz ułatwianie ruchu pojazdów na głównych ciągach komunikacyjnych i trasach wylotowych z miasta.


 2018-08-13
Sopot,
W miniony weekend pomorscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Ich głównym celem było zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania prędkości oraz egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości. Mundurowi uświadamiali kierujących na zagrożenia, jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz urządzeń do przewozu dzieci.


 2018-08-11
Sopot,
10 sierpnia od godziny 11.00 na Skwerze Kuracyjnym w Sopocie policjanci i ratownicy z Sopockiego WOPR prowadzili akcję profilaktyczną w ramach działań „W Sopocie jest modą bezpieczeństwo nad wodą”.


 2018-08-09
KWP Gdańsk,
Od 3 sierpnia na terenie całego kraju trwają działania kontrolno – prewencyjne pn. „TIR”. Również na pomorskim odcinku autostrady i na drogach ekspresowych woj. pomorskiego policjanci ruchu drogowego będą czuwali aby przejazdy tymi drogami przebiegały bez utrudnień.


 2018-08-09
KWP Gdańsk,
W najbliższy weekend pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Prędkość”, których głównym celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie zagrożenia kierującym jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz urządzeń do przewozu dzieci.


 2018-08-08
Sopot,
Podczas codziennej służby sopoccy policjanci ruchu drogowego zwracają szczególną uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów. Tylko wczoraj zostali oni wezwani do obsługi kolizji drogowej, do której doszło na ścieżce dla rowerów. W innym zdarzeniu ukarali mandatem karnym nietrzeźwego rowerzystę. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich osób sopoccy policjanci włączą się jutro do działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.


 2018-08-08
Sopot,
Aby wypoczynek nad wodą był bezpieczny musimy pamiętać, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci zależy w dużej mierze od nas samych. Przestrzegajmy podstawowych zasad bezpieczeństwa.


 2018-08-06
Sopot,
Od 3 do 5 sierpnia 2018 r. sopoccy policjanci prowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Ich głównym celem było m.in. zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości oraz uświadomienie kierującym zagrożenia jakie niesie za sobą nadmierna prędkość. Policjanci pracowali także na miejscu wypadku i kolizji drogowych, a także eliminowali z dróg kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. Zatrzymany w sobotę 37-letni obywatel Ukrainy miał w wydychanym powietrzu 3,5 promila alkoholu.


  
 2018-08-02
Sopot,
W środę, 01 sierpnia 2018r. włączyli się do wojewódzkich działań „MOTOCYKLE”, których celem było zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach związanego z nieprawidłowymi zachowaniami motocyklistów.


 2018-08-01
Sopot,
W poniedziałek sopoccy policjanci ruchu drogowego włączyli się do ogólnopolskich działań „Smog”. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów. 


 2018-07-31
Sopot,
W środę, 01 sierpnia na terenie województwa pomorskiego zostaną przeprowadzone działania „MOTOCYKLE”, których celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach związanego z nieprawidłowymi zachowaniami motocyklistów.


 2018-07-27
Sopot,
W poniedziałek sopoccy policjanci ruchu drogowego włączą się do ogólnopolskich działań „Smog”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów. We wtorek natomiast zostaną przeprowadzone międzypowiatowe działania „Trzeźwość, prędkość” i „Bezpieczny pieszy  i rowerzysta”


 2018-07-23
Sopot,
Przez trzy ostatnie dni (20-22 lipca 2018 r.) policjanci prowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Ich głównym celem było zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, uświadomienie kierującym zagrożenia jakie niesie za sobą nadmierna prędkość, używanie telefonu podczas jazy, a także przypomnienie o konieczności używania pasów bezpieczeństwa przez kierowcę i pasażerów.


 2018-07-23
Sopot,
Policjanci z komendy miejskiej wzięli udział w festynie 21.07.2018r. Spotkali się z mieszkańcami i turystami odwiedzającymi kurort. Funkcjonariusze rozmawiali m.in. o pracy w Policji, o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, podczas pobytu w domu i na plaży oraz odpowiadali na nurtujące pytania. Każdy chętny mógł z bliska zobaczyć też sprzęt policyjny, w tym mobilny komisariat.


 2018-07-23
Sopot,
Niespełna godzinę zajęło policjantom ustalenie i zatrzymanie sprawcy kradzieży. 52-latek bez stałego miejsca pobytu z salonu kosmetycznego ukradł smartfona o wartości 1000 zł. Policjanci odzyskali skradziony łup, a sprawca za popełnione przestępstwo usłyszał zarzut.


 2018-07-20
Sopot,
Sopoccy policjanci zatrzymali 55-latka podejrzanego o kradzież prądu. Mężczyzna podłączył się do instalacji elektrycznej sąsiedniego mieszkania i korzystał z darmowego prądu. Pokrzywdzoną okazała się jego siostra. Sprawca na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


 2018-07-20
Sopot,
Wczoraj policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do obsługi kolizji, po której sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i po pościgu został ujęty przez poszkodowanego kierowcę. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 24-letni kierowca fiata podczas cofania z ul. Jagiełły w ul. Kościuszki najechał na stojącego mercedesa i uszkodził go. 24-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.


 2018-07-19
Sopot,
Wczoraj policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Sopotu, który przewożony do izby wytrzeźwień wręczył funkcjonariuszom korzyść majątkową w kwocie ponad 1500 zł w zamian za nie osadzanie go w tej izbie. Sprawca w prokuraturze usłyszał zarzut i zastosowano wobec niego dozór Policji. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


 2018-07-19
Sopot,
Przez trzy najbliższe dni (20-22 lipca 2018 r.) policjanci prowadzić będą działania pod nazwą „Prędkość”. Ich głównym celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, uświadomienie kierującym zagrożenia jakie niesie za sobą nadmierna prędkość, używanie telefonu podczas jazy, a także przypomnienie o konieczności używania pasów bezpieczeństwa przez kierowcę i pasażerów.


 2018-07-18
KGP,
Już za kilka dni będziemy uroczyście świętować 99. rocznicę powołania Policji. Warto przy tej okazji przypomnieć, że odnotowujemy właśnie największe w historii, rekordowe poczucie bezpieczeństwa - aż 93% Polaków uważa, że czuje się bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania. Niewątpliwie przekłada się na to również skuteczniejsza działalność Policji. Równolegle należy wskazać na najwyższy od kilkunastu lat wskaźnik zaufania do Policji - 72% Polaków dobrze ocenia Policję, która spośród badanych instytucji jest w czołówce, tuż za samorządami lokalnymi.


 2018-07-18
KGP,
Do Polskiego Związku Głuchych zgłaszają się świadkowie nielegalnych zbiórek pieniędzy. Oszuści podający się m.in. za wolontariuszy Stowarzyszenia Regionalnego Głuchoniemych Dzieci i Inwalidów w Europie wyposażeni w listy opatrzone m.in. znakiem inwalidy, logiem UE nielegalnie zbierają pieniądze. Policjanci w całym kraju apelują o zachowanie ostrożności i czujności, a w sytuacji podejrzeń co do legalności zbiórki pieniędzy, o zgłaszanie takich przypadków w najbliższej jednostce Policji lub pod numerem 997 lub 112.


 2018-07-18
Sopot,
Dzielnicowy z Sopotu sierż. sztab. Daniel Zegzuła zajął II miejsce w „Plebiscycie na najbardziej popularnego dzielnicowego w województwie pomorskim”. Mieszkańcy oddali na niego 3388 głosów. Serdecznie gratulujemy!


 2018-07-17
Sopot,
Policjanci w ostatnich dniach zatrzymali kolejne osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 21-42 lat. Zabezpieczone przy nich substancje zostały przekazane biegłemu do dalszych badań fizykochemicznych i na podstawie wydanych przez niego opinii dwóch sprawców usłyszało już zarzuty. Kolejnych dwóch w najbliższym czasie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Sopoccy policjanci zatrzymali także 28-letniego kierowcę mazdy, u którego wstępne badanie śliny wykazało obecność amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowanie pod wpływem środków odurzających zagrożone jest karą do 2 lat więzienia.


 2018-07-17
Sopot,
Sopoccy policjanci ruchu drogowego w trakcie służby koncentrują się na zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu. Letnia aura sprawia, że na drodze oprócz kierowców spotkać możemy wielu rowerzystów i pieszych uczestników ruchu. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich funkcjonariusze apelują o rozwagę oraz stosowanie się do przepisów panujących na drodze.


 2018-07-17
Sopot,
16 lipca 2018 r. odbyły się w Sopocie obchody Święta Policji. Kilkudziesięciu policjantów odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe. Policjantom i pracownikom cywilnym wręczono także wyróżnienia. Podczas uroczystości w Operze Leśnej zebrali się również zaproszeni goście, przedstawiciele samorządu, instytucji i służb mundurowych.


 2018-07-16
Sopot,
Kryminalni z Sopotu zatrzymali dwóch recydywistów w wieku 28 i 52 lat i ich 24-letnią wspólniczkę. W nocy z 11/12 lipca br. sprawcy zaatakowali na ulicy 39-latka, a następnie zabrali mu wartościowe przedmioty, które miał przy sobie. Śledczy ustalili też, że kobieta z 28-latkiem w ciągu dnia w jednym ze sklepów ukradli sześciopak piwa i by utrzymać się w jego posiadaniu uderzyli w głowę interweniującego ochroniarza. Wszyscy sprawcy usłyszeli zarzuty i zostali przesłuchani przez prokuratora. Sąd zastosował wobec nich areszt tymczasowy na trzy miesiące.


 2018-07-16
Sopot,
Zarzuty kradzieży 8 rowerów dla 39-letniego gdańszczanina i zarzut kradzieży kolejnego roweru dla 32-latka to wynik działań policjantów z Sopotu i Gdańska oraz postawy jednego ze świadków. Prokurator przesłuchał sprawców i zastosował wobec nich dozory policyjne. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 


 2018-07-13
KWP Gdańsk,
W najbliższy poniedziałek, 16 lipca na terenie województwa pomorskiego zostaną przeprowadzone działania „Bezpieczny pieszy", których celem jest zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem pieszych i rowerzystów oraz przypomnienie, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego są pełnoprawnymi użytkownikami dróg.


 2018-07-12
Sopot,
Przez dwa dni, 13 i 15 lipca pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Prędkość”. Policjanci m.in. kontrolować będą, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Funkcjonariusze uświadamiać będą też kierujących na zagrożenia jakie niesie za sobą nadmierna prędkość. 14 lipca mundurowi prowadzić będą działania „BICYKL”. Celem akcji jest zmniejszenie ilości zdarzeń z udziałem rowerzystów oraz uświadamianie wszystkich użytkowników dróg, że oni także są uczestnikami ruchu drogowego. 


 2018-07-12
Sopot,
Od 22 czerwca do 2 września sopoccy policjanci prowadzą działania „Bezpieczne wakacje. W Sopocie, tak jak w całym kraju, mundurowi pomagają podróżnym korzystającym z letniego wypoczynku. 10 lipca br. funkcjonariusze z Sopotu i Gdyni wspólnie przeprowadzili międzypowiatowe działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym. Dziś prowadzone są ogólnopolskie działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. 


 2018-07-11
Sopot,
Wczoraj od godziny 11.00 na Placu Zdrojowym w Sopocie policjanci i ratownicy z sopockiego WOPR w ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” przypominali rodzicom o potrzebie zwracania szczególnej uwagi nad małymi dziećmi podczas pobytu nad wodą. Funkcjonariusze i ratownicy rozdawali opaski-identyfikatory, na których można wypisać imię dziecka i numer telefonu rodzica. Mówili też, jak spędzać bezpiecznie wakacje nad wodą oraz rozdawali ulotki informacyjne o zasadach bezpiecznego wypoczynku.


 2018-07-11
Sopot,
Sezon rowerowy w pełni. Szczególnie latem rower jako środek transportu i rekreacji sprawdza się znakomicie. Policjanci przypominają, że rower niestety często pada też łupem złodziei. Większość tych zdarzeń ma wspólny mianownik - nieskuteczne zabezpieczenie jednośladu oraz to, że ich właściciele nie znają numerów identyfikacyjnych swojego jednośladu. Aby zapobiec kradzieżom policjanci apelują o ostrożność!


 2018-07-11
KWP Gdańsk,
12 lipca pomorscy policjanci przeprowadzą działania  pod nazwą. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów, przypomnienie, że są oni pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego oraz egzekwowanie stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących relacji kierujący – pieszy oraz kierujący pojazdem silnikowym – rowerzysta.


 2018-07-10
Sopot,
W miniony weekend sopoccy policjanci prowadzili na ulicach miasta działania w ruchu drogowym pod nazwą „Pasy” i „Prędkość”. Dziś od godzin porannych mundurowi wspólnie z kolegami z Gdyni prowadzą międzypowiatowe działania „Trzeźwość i Prędkość”. W godzinach popołudniowych wspólnie prowadzić będą działania pod nazwą „Bezpieczny Pieszy” i "Bezpieczny Rowerzysta".


 2018-07-09
Sopot,
Kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca Sopotu, który przy sobie i w mieszkaniu posiadał znaczne ilości amfetaminy. W chwili zatrzymania sprawca jechał rowerem. Wstępne badanie śliny także potwierdziło u niego obecność narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości amfetaminy, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na trzy miesiące. Sprawcy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


 2018-07-06
Sopot,
Pomimo letniej aury na drogach Sopotu wciąż dochodzi do kolizji i wypadków. Głównym powodem zdarzeń jest niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami, a także nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu i pierwszeństwa pieszemu. Rozwaga i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego może uchronić niejedno życie lub zdrowie. 


 2018-07-06
KGP,
Mniej przestępstw kryminalnych, w tym kradzieży, rozbojów czy uszkodzenia mienia. Wysokie poczucie bezpieczeństwa - 86% Polaków uważa, że w Polsce czuje się bezpiecznie, a aż 93% deklaruje, że w okolicy, gdzie zamieszkuje jest bezpiecznie. Komenda Główna Policji podsumowała pierwsze półrocze 2018 roku w zakresie przestępczości szczególnie dokuczliwej dla osób, które zazwyczaj nie mają do czynienia z przestępczością zorganizowaną czy gospodarczą, a znacznie częściej spotykają się z przestępczością tzw. pospolitą. W minionym półroczu, w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, odnotowano spadek przestępczości, w tym przestępstw szczególnie społecznie uciążliwych, przy jednoczesnym wzroście ich wykrywalności. To także codzienna, ciężka praca funkcjonariuszy i pracowników Policji na rzecz obywateli.


 2018-07-05
Sopot,
Kryminalni z Sopotu zatrzymali 40-letniego mężczyznę bez stałego miejsca pobytu, który w jednym z hosteli dwukrotnie posłużył się podrobionym potwierdzeniem przelewu. Miały one stanowić opłaty za pobyt w łącznej kwocie blisko 3 tys. zł. Sprawca usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa odpowie w warunkach recydywy.


 2018-07-05
Sopot,
Minionej nocy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę toyoty yaris, który uszkodził dwa auta. 76-latek cofając najpierw uderzył w mazdę, a następnie pojechał do przodu i powtarzając manewr cofania uderzył w kolejne auto. Funkcjonariusze wyciągnęli kluczyki ze stacyjki i uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę. Mieszkaniec Sopotu miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. Teraz za swoje zachowanie poniesie odpowiedzialność karną.  


 2018-07-05
KWP Gdańsk,
Już jutro, 6 lipca, pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Pasy", których celem jest ograniczenie tragicznych następstw zdarzeń drogowych oraz egzekwowanie od kierujących i pasażerów jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz stosowania urządzeń do przewożenia dzieci.


 2018-07-03
Sopot,
Od lipca na ulicach Sopotu służbę pełnią dodatkowe siły policyjne.


 2018-07-02
Sopot,
W sobotę policjant sopockiej komendy będąc w Gdańsku w pobliżu jednego z centrów handlowych zauważył uciekającego mężczyznę, którego gonili pracownicy sklepu. Funkcjonariusz bez chwili wahania ruszył w ich stronę, a następnie wyprzedził pracowników i obezwładnił złodzieja, który ukradł odzież sportową. Skradziony łup odzyskano, a 20-letni sprawca usłyszał zarzut kradzieży. Dziś 20-latek został doprowadzony do prokuratury na dalsze czynności procesowe.


 2018-07-02
Sopot,
29 czerwca pomorscy policjanci przeprowadzili działania „Telefony komórkowe”. Ich celem było zmniejszenie zagrożenia na drogach powodowanego przez kierowców korzystających podczas jazdy z telefonów komórkowych. W nocy z 30 czerwca / 1 lipca sopoccy policjanci przeprowadzili także działania własne pod nazwą „Trzeźwa noc”. Celem akcji było eliminowanie z ruchu kierujących pod wpływem alkoholu lub narkotyków oraz zmniejszenie zdarzeń drogowych spowodowanych przez tych kierujących. Podczas prowadzonych działań mundurowi z Sopotu uświadamiali także kierujących na zagrożenia wynikające z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego.  


 2018-06-29
Sopot,
Od początku czerwca br. internauci zaznaczyli na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa 42 miejsca w Sopocie, w których ich zdaniem dochodzi do różnego rodzaju nieprawidłowości. W większości zgłoszenia dotyczą nieprawidłowego parkowania. Policjanci korzystają z tych informacji i codziennie przeprowadzają interwencje, które w sposób bezpośredni likwidują zagrożenia.


 2018-06-29
Sopot,
Blisko 800 kierowców przebadanych na zawartość alkoholu, przeprowadzonych kilkadziesiąt kontroli drogowych, zatrzymany kierowca, który jechał autem pod wpływem środków odurzających, ujawnione wykroczenia w ruchu drogowym, dwie kolizje drogowe, zatrzymane prawo jazdy i dowody rejestracyjne – tak można by podsumować działania policjantów, które prowadzili w ostatnich dwóch dniach na ulicach Sopotu.Komenda Miejska Policji w Sopocie,  
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 112A,
tel. 58 52 16 222, fax 58 52 16 384
Kanał RSS pomorskiej policji
© 2018 r.